Blog

Nieuw jaar, nieuwe teamleden!

Nieuw jaar, nieuwe teamleden!

Binnen g-company geloven wij graag dat de ‘g’ in onze naam staat voor groei. Onze missie is om constant in beweging te zijn en ons team te binden aan onze klanten en samen te groeien in de relatie. We versimpelen en versnellen het werkgemak door de effectiviteit van de oplossingen en de continu innoverende technologie. Om elke werkweek weer scherp te staan, te innoveren en te groeien, hebben wij daar nieuwe inzichten voor nodig en meer handjes (ofwel hersenen).

Deze keer geen update over nieuwe software features, maar een update over de groei van ons team. Wellicht ontmoet je in deze blogpost wel je nieuwe contactpersoon binnen g-company! Wij stellen ze graag aan je voor, zodat je ze alvast een beetje leert kennen. Mocht je na afloop nog vragen over deze drie nieuwe personen hebben, contacteer hen dan gerust via LinkedIn.

 

 Jesper Hovinga

“Ik woon in Lunetten met één huisgenoot. Ik houd van zelfontwikkeling, van wandelen in het bos, en (zodra de sportscholen weer opengaan) lekker sporten. Verder kan je mij wakker maken voor een bordje Pad Priew Waan, heerlijk!”

“Technologie is de weg vooruit. Aanhaken, ontwikkelen, uitbreiden. De toekomst is nu!”

“Technologie is de weg vooruit. Aanhaken, ontwikkelen, uitbreiden. De toekomst is nu!”

“Mijn werkzaamheden binnen g-company zijn de ondersteuning in het facturatieproces en andere verkoopondersteunende taken.”

 Martin Ruiter

“Ik ben Martin en woon samen met mijn vrouw en babydochter in Mijdrecht. Ik sport graag (fitness, hardlopen) en ben ook een groot sport- en dan met name voetbalfan.”

“Technologie betekent voor mij het leuker, makkelijker en efficiënter maken van het leven.”

“Bij g-company ga ik aan de slag als implementatieconsultant van Freshworks producten.”

 Ronald van Spengen

“Ik ben net met mijn vriendin gaan samenwonen in Amsterdam West. Ik houd heel erg van hardlopen, voorheen liep ik elke dag hard en dat wil ik weer oppakken. Verder lees ik graag sciencefiction en non-fictie boeken, kijk ik (te) veel Netflix en speel ik (computer) spelletjes met vrienden.”

“Technologie moet onderschikt zijn aan de mens, het moet de taken uit handen nemen die niet essentieel zijn. Waardoor wij ons kunnen focussen op wat belangrijk is.”

“Na een ICT opleiding ben ik biologie gaan studeren. Maar ik kwam er al snel achter dat de ICT toch meer bij mij past. Ik kwam g-company tegen tijdens mijn zoektocht naar een support-functie. Het lijkt mij heel erg leuk om met Google diensten te werken als Service Delivery Medewerker.”

 

Welkom! We zijn blij met jullie versterking en wensen jullie veel plezier en succes bij g-company!

Nienke van Oosteren

Marketing Manager
Nienke maakt onderdeel uit van het Marketing Squad en heeft binnen g-company de rol als Marketing Manager.

g-company gaat verder als Xebia!

Per 1 april 2023 gaat g-company verder als Xebia. Daarom wordt de content van deze website niet langer geüpdatet. Voor de meest recente content verwijzen we graag door naar de ‘Cloud-First Workplace’ sectie op de Xebia website.